Program 2023. május 22. 14:00

Kiszakadni a mókuskerékből

Kiszakadni a mókuskerékből
Női kör alkotóműhelyt tartanak június 3-án, szombaton 14 és 19 óra között a kiskunfélegyházi Móra Ferenc Művelődési Központban.

Borítókép archív

Ahogy beköszönt a nyár, egyre több nő érzi azt, hogy szüksége van egy kis kikapcsolódásra és feltöltődésre. Ebben a nyüzsgő világban, ahol minden nap rengeteg feladat és stressz ér minket, néha nehéz megtalálni az időt és a helyet, ahol igazán ki lehet szakadni a mókuskerékből. A Női kör ezt az alkalmat kínálja azoknak a hölgyeknek, akik szeretnének kicsit elszakadni a mindennapi
életből, és alkotni valami szépet.

Jelentkezni június 2-áig lehet Bodor Mariannál a helyszínen, vagy a 76/466-843, illetve a 20/292-6403-as telefonszámokon. A program díja 1000 forint. Lehet vinni saját alapanyagokat, de a szervezők is készülnek.

V. B.
                  

Kövessen minket a Facebookon is!