Sport 2023. május 17. 10:00

Idén is lesz Kiskun Kupa – idősebb Besze László Emlékverseny

Idén is lesz Kiskun Kupa – idősebb Besze László Emlékverseny
Ezúttal is a Városalapítók hete rendezvénysorozathoz kapcsolódóan tartják meg a Kiskun Kupa – idősebb Besze László Emlékversenyt május 20-án, szombaton, a Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnokban.

A nagy hagyományokkal rendelkező nemzetközi meghívásos szabadfogású egyéni és csapatversenyt, a Kiskun Kupát – amely idősebb Besze László (1920-2004) halála óta emlékverseny is egyben – több mint 30 éve rendezi meg minden esztendőben a Kiskunfélegyházi Birkózó Sportegyesület.

A szervezők most is rekord létszámú sportolóra számítanak. Az eseményre a hazaiakon kívül a határon túlról is érkeznek a 6-17 éves korú fiúk és lányok, hogy összemérjék tudásukat. Idén többek között Resicabányáról, Korondról, Segesvárról, Zentáról, Magyarkanizsáról, Budapestről, Körmendről várnak versenyzőket: 250-300 főre számítanak.
         

Kövessen minket a Facebookon is!