Program 2023. május 18. 16:00

Félegyházán rendezik meg a XXIII. Kiskun Országos Mazsorett Fesztivált

Félegyházán rendezik meg a XXIII. Kiskun Országos Mazsorett Fesztivált
Május 20-án, szombaton 15 órától rendezik meg a Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Kossuth Lajos Szakképző Iskola és Kollégiumában a XXIII. Kiskun Országos Mazsorett Fesztivált. Az eseményen tizenkét csoport méretteti meg magát.

A Kiskunfélegyházi Mazsorett Egyesület tagjai mellett képviselteti magát Solt, Budapest és Kiskőrös. A rendezvényen körülbelül 150 mazsorettes lány fog részt venni, akik lelkes szurkolótáboruk és edzőik kíséretében érkeznek. A szervezők bíznak abban, hogy egy jó hangulatú versennyel és élménnyel gazdagodnak az idelátogató vendégek.

Ezt megelőzően, 14 órától a városházától a szakképző iskoláig díszfelvonulást tartanak a mazsorettes lányok. Az egyesület tagjai első, második és felnőtt korcsoportban fognak táncolni, fúvószenei feldolgozásokra, amelyek között megtalálhatóak lesznek mesedalok és mai slágerek is.

V. B.
                  

Kövessen minket a Facebookon is!