Helyi hírek 2023. május 25. 12:00

Ülésezett a képviselő-testület

Képgaléria
Ülésezett a képviselő-testület
Megtartotta májusi rendes ülését a kiskunfélegyházi képviselő-testület 24-én, szerdán. A városatyák 14 napirendi pontot tárgyaltak meg ez alkalommal.

Döntés született többek között a központi háziorvosi ügyelet 2023 évi támogatás módosítása tárgyában, megvitatták a képviselők az önkormányzat tulajdonában álló, társasági részesedéssel működő gazdasági társaságok 2022 évi tevékenységéről készült előterjesztést, és az önkormányzati gyermekjóléti és gyermekvédelmi feladatok 2022 évi ellátásáról szóló beszámolót.

A képviselő-testület döntése értelmében a Félegyházi Termál Parkfürdő 9 millió forint vissza nem térítendő támogatásban részesül, amit a fürdő nyári üzemeltetésével kapcsolatos különféle programok megszervezésére, kényelmi eszközök beszerzésére fordítanak. A nyári tervek kidolgozásában a Félegyházi Szabadidő és Sport Nonprofit Kft. – mint a fürdő üzemeltetője – és a félegyházi Tourinform Iroda munkatársai együttműködtek. A fejlesztésekről és programokról később részletesen írunk.

A félegyházi képviselő-testület legközelebb június utolsó csütörtökén ülésezik.

Fotó: Fantoly Márton  
         

Kövessen minket a Facebookon is!