Sport 2023. május 25. 15:30

Éremátadó ünnepség a Honvéd-pályán

Éremátadó ünnepség a Honvéd-pályán
Kedves Szurkolók, Sportbarátok! A 2022/23-as labdarúgó szezon a végéhez ért, felnőtt és utánpótlás csapataink hosszú és eredményekben gazdag idényen vannak túl, melyben számos sikert értek el.

A megyei I. osztályban szereplő felnőtt csapatunk utolsó mérkőzése május 26-án, pénteken, 17 órakor kezdődik a Honvéd Sporttelepen, ahol a Harta SE gárdáját fogadjuk. A mérkőzés félidejében U14-es játékosaink kapják meg a jól megérdemelt aranyérmeiket, valamint U16-os játékosaink nyakába bronzérmek kerülnek, amikért éppen a Harta SE serdülőivel vívtak nagy csatát az egész szezonban.

A mérkőzés végén pedig a felnőttek vehetik át érmeiket és a Bács-Kiskun Vármegyei I. osztályú labdarúgó-bajnokság megnyeréséért járó trófeát.

A rendezvényre minden érdeklődőt szeretettel várunk.

Busa Imre
            

Kövessen minket a Facebookon is!