Sport 2014. november 30. 14:00

Hallássérültek Futsal Európa-bajnokságán szerepelt Szabó Nóra

Képgaléria
Hallássérültek Futsal Európa-bajnokságán szerepelt Szabó Nóra
Szabó Nóra, az Astra Kiskunfélegyháza HFC játékosa is tagja volt a magyar hallássérültek futsal válogatottjának, akik Szófiában, Bulgária fővárosában vettek részt az Európa-bajnokságon. A lányok összetettben a 10. helyet szerezték meg, a férfi csapat a 15. helyen zárta a tornát.

Szabó Nórát a soraiban tudó lánycsapat a csoportmérkőzések során a dán, az angol és török válogatottal mérkőzött meg.

Az angolok és a dánok erősebbnek bizonyultak. A török legyőzésével a magyarok a harmadik helyen zártak csoportjukban.

Ezt követően az olaszok legyőzése, majd a franciáktól való vereség következett.

A 9-10. helyért a svédekkel küzdött meg az együttes. A magyarok utolsó gólját az EB-n Szabó Nóra szerezte, de a svédek végül 3-1-re megnyerték a találkozót. A magyar lányok összetettben a 10. helyen végeztek. 

 

G. Z. 

Kövessen minket a Facebookon is!