Ván Jenő 2023. május 28. 09:00

Gyermek- és családi nap Haleszban

Képgaléria
Gyermek- és családi nap Haleszban
Gyermek- és családi napra gyűltek össze a volt haleszi iskola udvarán május 27-én, délután. Kiskunfélegyháza Város Önkormányzatának támogatása mellett a Haleszi Gazdakör, a Nagyszőlő úti Gazdakör, a Selymesért Egyesület összefogásának köszönhetően igazi gyermekbirodalom épült ki a helyszínen. Körhinta, ugrálóvár, trambulin, kalandpark, bikarodeó, vetélkedők, bűvész és népi sportos játékok is várták a szórakozni vágyó, önfeledt gyermekeket.

Ván Jenő választókerületi képviselő elmondta, hogy hosszú évek óta nagyon kedvelt program a gyermeknap, amire mindig nagyon sokat készülnek. Sajnos, a Covid-évek alatt nem tudták megrendezni, ezt az elmúlt alkalmakkor igyekeztek pótolni. Jellemzően a körzet lakói látogatják az eseményt, de természetesen nagyon nagy szeretettel látnak távolabbról érkező vendégeket is ilyenkor. A gazdakörök összefogásának köszönhetően hot-dog és palacsinta készült tetemes mennyiségben a nap folyamán, valamint limonádék és hűsítők várták a szomjas fiatalokat. Ván Jenő hangsúlyozta: ezen az eseményen minden jelen lévő család egyenlő, minden játék ingyenesen állt rendelkezésére a kicsiknek.

Z. A.
            

Kövessen minket a Facebookon is!