Helyi hírek 2023. június 4. 14:00

A Szent István Templom hírei

A Szent István Templom hírei
Szentháromság vasárnapja – 2023. június 4.

1. Ma délután 5 órakor kezdődik az első vasárnapi szentségimádás.

2. Június 5-én, hétfőn a Félegyházi Espereskerület papságának lesz találkozója. Délután 5 órakor a plébánián lesz előadás, majd este 6 órakor a kerület papsága Geszler Péter esperes atya vezetésével koncelebrált szentmisét tart a templomban. A szentmisére mindenkit szeretettel hívnak és várnak.

3. Június 8-án, csütörtökön lesz Úrnapja. Este 6 órakor szentmise lesz a templomban. Utána indul az úrnapi körmenet az Ótemplomhoz. Kérik, hogy akik csak tudnak, vigyenek virágszirmot a Szent István Templomhoz, a Móra Ferenc Gimnáziumhoz és a polgármesteri hivatalhoz. Az elsőáldozókat és a ministránsokat ¼ 6-ra várják a templomhoz.

4. A jövő vasárnap a 9 órakor a szentmisében tartják a hittanosok év végi hálaadását.

5. Ugyancsak jövő vasárnap délután 5 órakor kezdődik a Rózsafüzér-társulat találkozója a templomban.

6. Apa-gyerek tábort szervez augusztus 4. és 6. között a Fülöp Atya Alapítvány Juhász Miklós cserkésztiszt vezetésével. Részletek a templomi hirdetőtáblán olvashatók.
                        

Kövessen minket a Facebookon is!