Program 2023. június 4. 08:00

Június közepén indul a Béke-Tér-Zene

Június közepén indul a Béke-Tér-Zene
Negyedik alkalommal szervezi meg a Kiskunfélegyházi Balázs Árpád Alapfokú Művészeti Iskola a nagy népszerűségnek örvendő Béke-Tér-Zene programot. A koncertsorozatot június 16-án, pénteken, 18 órakor a Kiskunfélegyházi Ifjúsági Fúvószenekar nyitja meg.

Borítókép: Fantoly Márton

Kis-Fekete Vilmos
, a szervező Kiskunfélegyházi Balázs Árpád Alapfokú Művészeti Iskola igazgatója elmondta, hogy a fellépő gárda változatlan a tavalyi évhez képest. Idén is színpadra lép majd – többek között – a Remedy, a Direct és a Geometro együttesek, a művészeti iskola növendékei és dr. Tóth Ákos tárogatós. Nem marad el a népszerű szenior örömtánc sem, hiszen Kocsisné Móczár Julianna csapata már készül a programra.

G. E.
              

Kövessen minket a Facebookon is!