Sport 2023. június 6. 18:40

Csongrádon úsztak, kiváló eredménnyel

Képgaléria
Csongrádon úsztak, kiváló eredménnyel
Június 3-án és 4-én, Csongrádon rendezték meg XVI. Csongrádi Országos Szenior Úszóversenyt. A Kiskun Vízi és Szabadidő SE 14 taggal képviselte városunkat, akik a megszokott kiváló eredményekkel tértek haza. Egyéniben 15 arany-, 16 ezüst- és 11 bronzérmet nyertek. Váltó számokban is szép sikerek születtek: 3 arany és egy ezüst – mondta el lapunknak Ónodi László csapattag.

Egyéni eredmények: Sebők János 6 arany- és 5 ezüstérem, Urbán Tamás 1 arany-, 2 ezüst- és 4 bronzérem. Ónodi László 1 arany-, 1 ezüst- és 1 bronzérem. Paksi Tibor 1 ezüst- és 1 bronzérem. Barta Tibor 1 aranyérem, Magony Zsolt 1 ezüstérem. Gál Péter 1 ezüstérem. Ladányi Endréné és Palásti Éva 2-2 aranyérem. Hercsel Adél 1 arany-, 2 ezüst- és 1 bronzérem. Kalotai Zsuzsanna 1 aranyérem. Csenki Klára 3 ezüst-, 1 bronzérem és Farkas Jutka 1 bronzérem.

A 4x50 méteres férfi gyorsváltó aranyérmes, tagjai: Sebők János, Paksi Tibor, Magony Zsolt, Barta Tibor.

A 4x50 méteres férfi vegyes váltó aranyérmes, tagjai: Sebők János, Urbán Tamás Barta Tibor, Magony Zsolt.

A 4x50 méteres női vegyes váltó aranyérmes, tagjai: Ladányi Endréné, Kalotai Zsuzsanna, Palásti Éva, Hercsel Adél.

A 4x20 méteres vízalatti mix váltó ezüstérmes, tagjai: Palásti Éva, Magony Zsolt, Kalotai Zsuzsanna és Barta Tibor.

           

Kövessen minket a Facebookon is!