Helyi hírek 2023. június 6. 12:00

Bicaj-ricsajon az Iligy Holda

Képgaléria
Bicaj-ricsajon az Iligy Holda
Az előkelő 4. helyet szerezte meg a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Balesetmegelőzési Bizottság által május 31-én és június 1-jén, a nyíregyházi Kis Vakond Gyermektáborban megrendezett Bicaj-ricsaj közlekedési csapatverseny országos döntőjén Batthyány Lajos Általános Iskola Iligy Holda csapata.

A kétnapos versenyen az egész ország területéről 10 négytagú csapat vett részt, amelyeket 7-8.osztályos diákok alkottak. A megmérettetés célja a gyerekek közlekedésbiztonságának fokozása, közlekedési ismeretük bővítése, valamint kerékpáros ügyességi tudásuk fejlesztése volt. A teljesítendő feladatok között elméleti és gyakorlati versenyszámok szerepeltek, illetve játékos, szórakoztató feladatok is a megmérettetés részét képezték.

A csapat tagjai: Varga Attila, Nyiki Krisztián, Gazdik Bálint, Bálint Milán.
Felkészítő: Fekete Imre.

Fotó: Fekete Imre, Kis Vakond Tábor

              

Kövessen minket a Facebookon is!