Program 2023. június 18. 16:00

XXIV. Kiskunfélegyházi Libafesztivál

XXIV. Kiskunfélegyházi Libafesztivál
Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata, az Integrál Zrt. Kiskunfélegyháza és a Móra Ferenc Művelődési Központ szeretettel vár mindenkit szeptember 8-án, pénteken és 9-én, szombaton a XXIV. Kiskunfélegyházi Libafesztivál eseményeire. Részletes programok hamarosan.

Idén sem marad el a népszerű Ki mit tud sütni, főzni libából? verseny. Lesz kézműves termékek, élelmiszerek bemutatója és vására, Kádár Ferkó fotószínháza, Lúdas Matyi futama, bábszínház és táncszínház. Koncertekből sem lesz hiány, hiszen fellép A Láma Dalai, a Don Lázi Swingtet Zenekar Falusi Mariannal, a Republic, valamint a Kelemen Kabátban formáció. A rendezvény másnapján a IX. Kunsági Néptánctalálkozó is kellemes perceket ígér. 


                    

Kövessen minket a Facebookon is!