Program 2023. június 21. 12:00

Aranyhold: hogyan kezeljük a makacs gyerekeket?

Aranyhold: hogyan kezeljük a makacs gyerekeket?
A makacs gyerekek viselkedésének kezeléséről beszélgethetnek az anyukák szakemberrel és egymással, június 22-én, csütörtökön 10 órától a Móra Ferenc Művelődési Központ Aranyhold programján.

Borítókép: Kölöknet

A gyermeknevelés az élet egyik legizgalmasabb, ugyanakkor a legnagyobb kihívást jelentő feladata a szülők számára. Mindenki arra vágyik, hogy gyermeke engedelmes legyen és könnyen irányítható, azonban vannak időszakok a kicsik személyiségfejlődésében, amikor úgy tűnik, hogy sem a könyvek, sem a jótanácsok nem működnek. Ez a helyzet olykor tanácstalanná teheti a felnőtteket. Az Aranyhold program szervezői témaválasztásukban arra összpontosítanak, hogy elmagyarázzák a makacsság okait és megoldásokat, illetve hatékony eszközöket ajánljanak az érdeklődőknek.

V. B.
             

Kövessen minket a Facebookon is!