Helyi hírek 2014. december 2. 17:40

A Télapóval is találkoztak az ovisok a moziban

Képgaléria
A Bogyó és Babóca film vetítésével kedveskedik a Petőfi Mozi a város óvodásainak az ünnepek előtt. A mai filmvetítés után a város mikulása is meglátogatta az apróságokat, hogy egy kis szaloncukorral és csokimikulással ajándékozza meg őket. Krampuszok híján a város polgármestere is segédkezett az ajándékozásban a megfáradt télapónak. Azok az óvodások, akik nem jutottak el ma a moziba, nem maradtak le semmiről. Holnap és szerdán ismét lesz filmvetítés, és a mikulás azt is megígérte, hogy minden gyermek - egy kis közös éneklés és versmondás után – kap apró ajándékot. A nagyszakállú pénteken 17 órakor pedig mindenkit szeretettel vár a Petőfi téren a város karácsonyfája alatt.

Kövessen minket a Facebookon is!