Program 2023. július 31. 10:00

Magyarok Országos Gyűlése Ópusztaszeren

Magyarok Országos Gyűlése Ópusztaszeren
A Nemzetvédelmi Szabadegyetem Alapítvány szeretettel várja a magyarsággal közösséget vállalókat, családokat és közösségeket, egyesületeket és szövetségeket, országhatáron innen és túlról a nagyszülőktől a dédunokáig a Magyarok Országos Gyűlésére augusztus 11-én, 12-én és 13-án, az Ópusztaszeri Nemzeti Történeti Emlékparkban.

Az Ópusztaszeri Nemzeti Történeti Emlékpark sokadik alkalommal szolgál helyszínéül a programnak, mely az idén is várja a látogatókat. Kedvezményes belépőjegyek vételére ezúttal is van lehetőség. Sokszínű és változatos a programkínálat, amely az eddigi években kilátogatottaknak sok örömet okozott.

Kézműves foglalkozásokkal, népi játszótérrel kedveskednek a gyerekeknek az idei évben is. Katonai bemutatók, motoros találkozók, szakmai és ismeretterjesztők is a programok részét képezik majd. Kellemes kikapcsolódásban és jó szórakozásban lehet része bárkinek, aki csak betér a gyűlésre – írja ajánlójában a Fesztiválportál.

A rendezvény programjai, valamint további részletei ide kattintva érhetők el.

 

Kövessen minket a Facebookon is!