Program 2023. július 28. 11:00

Gőzfelhős kirándulás Kecskemét és Félegyháza között

Gőzfelhős kirándulás Kecskemét és Félegyháza között
Nosztalgiavonatot indít Budapestről Kecskemétre a MÁV RAIL TOURS. A gőzös – a tervek szerint –​​​​​​​ július 29-én, szombaton délben érkezik meg a hírös városba a Nyugati pályaudvarról.
Az eseménnyel lehetőséget kínálnak mindenkinek, akik szeretnék átélni egy hamisítatlan békebeli gőzmozdonyos nosztalgia utazás élményét, a fővárosba való utazás nélkül. A szerelvény a kecskeméti érkezés, illetve a Kecskemétről visszaindulás között a 424-es "Bivaly" gőzmozdony vontatásával a kirándulók és az érdeklődő helyiek számára tesz egy oda-vissza utazást a Kecskemét Kiskunfélegyháza Kecskemét útvonalon.

Kiváló program minden korosztály számára.
              

Kövessen minket a Facebookon is!