• Kezdőlap
  • Hírek
  • Program
  • Motorsport-történelmet ír Kiskunfélegyháza: érkeznek az oldalkocsis crosscsapatok
Program 2023. augusztus 9. 16:00

Motorsport-történelmet ír Kiskunfélegyháza: érkeznek az oldalkocsis crosscsapatok

Képgaléria
Motorsport-történelmet ír Kiskunfélegyháza: érkeznek az oldalkocsis crosscsapatok
Néhány nap múlva beérik a Kiskunfélegyházi Motorsport Egyesület és a Félegyházi Motoros Baráti Kör Egyesület több éves közös sportturisztikai munkája. Hosszas szervezőmunka eredményeként 2023-ban először jöhet létre nemzetközi oldalkocsis motocrossbemutató futam Kiskunfélegyházán, a IX. Nemzetközi Oldalkocsis Találkozón.

Borítókép: Az első két fotón Sárándi Lajos és Földvári Gábor látható egy csehországi versenyen.
Fotó: Josef Hejnal 
 motolevel.com 

Az országosan is egyedülálló program létrejötte elsősorban Sárándi Lajos (1-2. fotón)  törökszentmiklósi senior oldalkocsis motocross versenyzőnek köszönhető, aki évek óta támogatja jelenlétével a Nemzetközi Oldalkocsis Találkozót, valamint külföldi versenyeken népszerűsíti a rendezvényt és toborozza a versenyzőket.

A rendkívül látványos bemutató futamot augusztus 12-én, szombaton 16:30-tól tekintheti meg a közönség a kiskunfélegyházi motocrosspályán, ahol cseh, osztrák és magyar oldalkocsis motocrosscsapatok mérik össze tudásukat és bátorságukat.
           

Kövessen minket a Facebookon is!