Helyi hírek 2023. augusztus 20. 13:00

Táncos délelőtt a nagyszínpadon

Képgaléria
Táncos délelőtt a nagyszínpadon
Folytatódott a Félegyházi Napok programsorozat augusztus 20-án, vasárnap a sportcsarnok parkolójában. A nagyszínpadi programokat délelőtt a Silver Step Tánc Stúdió fergeteges, A cirkusz világában című előadása nyitotta. A produkciót két részletben láthatta a közönség, közötte szintén a táncstúdió gyermek- és a kisteleki csoportjainak produkcióját élvezhették a megjelentek.

Kevéssel dél előtt léptek színpadra a Brilli Art Studio Táncsport Egyesület kiskunfélegyházi csoportjának táncosai, akik nagyon színvonalas műsor keretében mutatták meg csoportjaik és táncosaik tudását.

A nagyszínpadi programok délután folytatódnak, 15 órakor Krisz Rudi műsorával.

Z. A.
              

Kövessen minket a Facebookon is!