Sport 2014. december 4. 19:00

Milanóban folytatja pályafutását Szabó Nóra

Milanóban folytatja pályafutását Szabó Nóra
2015 januárjától kölcsönszerződéssel egy milanói hallássérült női csapatot erősít Szabó Nóra, az Astra Kiskunfélegyháza HFC kétszeres magyar bajnok és kupagyőztes futsaljátékosa. Nóra az elmúlt időszakban kiválóan teljesített a pályán, részt vett a magyar válogatott tagjaként a hallássérültek futsal Európa-bajnokságán. A milanói együttes tagjaként a Grazban megrendezésre kerülő II. Hallássérültek Futsal Bajnokok Ligájában is szerepelhet.
A hírt az Astra HFC december 3-án, a Fogyatékkal Élők Nemzetközi Napján jelentette be a weboldalán.
A klub részéről gratuláltak Nórinak az EB-n mutatott teljesítményéhez és sok sikert kívántak a Bl tornához. Nóri lesz az első magyar női játékos, aki futsal Bl mérkőzésen léphet pályára.

Kövessen minket a Facebookon is!