Helyi hírek 2014. december 5. 15:00

Két hét múlva már korcsolyázni lehet a városközpontban

Képgaléria
Két hét múlva már korcsolyázni lehet a városközpontban
Megkezdődött a koripálya építése a városi könyvtár mögötti parkolóban. Jelenleg az alapok megteremtésén dolgoznak. A vízszintes alap megépítését követően kezdődik a jégfelület kialakítása. December 20-a után már mindenki kipróbálhatja, használhatja a jégpályát.

A megnyitást követően az iskolai csoportok, osztályok délelőttönként ingyen használhatják a jégpályát. A pálya este nyolcig áll rendelkezésére mindenkinek. A gyerekek 600, a felnőttek 900 forintért hódolhatnak koris szenvedélyüknek. Az üzemeltető a szezon idején korcsolya kölcsönzést is biztosít. A városvezetés hosszú távú szerződést kötött az üzemeltetővel, ami azt jelenti, hogy a téli sportlehetőség biztosítása minimális költséggel terheli a város kasszáját. Ezért a félegyházi fiataloknak és felnőttek az elkövetkező években adott lesz a korcsolyázás lehetősége.

s-r

Kövessen minket a Facebookon is!