Petőfiszállás 2023. szeptember 12. 10:00

Új fűnyírótraktorok Petőfiszálláson

Képgaléria
Új fűnyírótraktorok Petőfiszálláson
Két benzinmotoros fűnyírótraktorral gazdagodott Petőfiszállás Községi Önkormányzata. A település nyert a Vidékfejlesztési Program keretében a Kiskunok Vidékéért Egyesület működési területére meghirdetett VP6-19.2.1.-50-8-23 kódszámú Kiskunok Vidékéért Egyesület – Helyi fejlesztések támogatása című felhíváson. A pályázat összértéke 4 millió 740 ezer forint, amelyből 4.502.998 forint támogatott, a fennmaradó 237.002 forintot pedig az önkormányzat saját költségvetéséből finanszírozta. Így két STIHL RT 6112.1.ZL típusú gép állhatott szolgálatba.

A fűgyűjtős traktorok nagy segítséget jelentenek az önkormányzatnak, könnyebbé téve a munkálatokat. Nyáron a hatalmas parkot és közterületeket kell gondozni, amiben jelentős részt vállal Locskai Balázs, Bense Zsolt és Fődi József. Hatékony munkájukat dicséri, hogy a település midig szép és rendezett, a lakók és az odalátogatók számára írta közösségi oldalán Petőfiszállás Községi Önkormányzata.
                    

Kövessen minket a Facebookon is!