Sport 2023. szeptember 14. 16:00

Lovasverseny a Zöldmező Lovassport Egyesületnél

Lovasverseny a Zöldmező Lovassport Egyesületnél
Újra amatőr lovasversenyre várják az érdeklődőket ügyességi, ugró és díjlovas kategóriában a Zöldmező Lovassport Egyesület versenypályáin szeptember 16-án, szombaton.A Magyar Lovas- Szabadidősport Szövetség által támogatott verseny reggel 9 órakor kezdődik és az említett kategóriák mellett Hobby Horse országos bajnokságnak is helyet ad. Az egyre nagyobb népszerűségnek örvendő Hobby Horse futamokra – ahol egy botló helyettesíti a hús-vér állatot – felnőttek és gyermekek jelentkezését is várják, amelyre a helyszínen is van lehetőség nevezni.

Az egyesület szeretettel várja az érdeklődőket, a családtagokat, baráti társaságokat az egész napos eseményre, a Kiskunfélegyháza, VIII. körzet, tanya 86. szám alá.

Z. A.
             

Kövessen minket a Facebookon is!