Sport 2023. szeptember 18. 16:00

(Csapat)kapitány idegen pályán

Képgaléria
(Csapat)kapitány idegen pályán
Múlt szombaton a szalkszentmártoni focipályán érdekes mérkőzés szemtanúi lehettünk. A meccsre kilátogatók a zöld-fehér mez alapján először azt gondolhatták, hogy a Fradi öregfiúk csapata rúgja a bőrt a pályán, de aztán kiderült, hogy a IX. kerület kapitánya, Ámán András ezredes vezette csatába maroknyi seregét a szalki – valóban öregfiúk – csapata ellen.

A BRFK kerületi különítménye a 2x40 perces csata alatt, mondhatjuk, elvérzett; 4-2-re szenvedtek vereséget a helyi erőktől úgy, hogy a házigazdák már a második percben vezettek, és a következő gólra is csak további néhány percet kellett várni. Csak arra tudunk gondolni, hogy a fővárosi rendőrök nem bírták a vidéki levegőt. Reméljük, a vendégek kapusa, dr. Szilágyi József járőr alosztályvezető nem kap néhány bűnügyi aktát büntetésből.

A szalkszentmártoni csapatban a rendőröket Gyócsi László r. zászlós képviselte nagy sikerrel.

Természetesen a BRFK munkatársait mindig szívesen látjuk vármegyénkben akár sportról, akár munkáról van szó – írta közösségi oldalán a Bács-Kiskun vármegyei rendőrség.
             

Kövessen minket a Facebookon is!