Program 2023. szeptember 19. 10:00

Megnyílnak a templomtornyok Kiskunfélegyházán

Megnyílnak a templomtornyok Kiskunfélegyházán
A Turizmus Világnapja alkalmából megnyílnak a kiskunfélegyházi templomtornyok a látogatók előtt szeptember 29-én, pénteken 12 és 21 óra között, illetve szeptember 30-án, szombaton 9 és 15 óra között.

Borítókép: Buknicz István gyűjteménye

Pénteken a Sarlós Boldogasszony Templomban Szabó-Szűcs József harangtörténész, a Kiskun Múzeum és a Tourinform iroda munkatársainak előadásait hallgathatják meg az érdeklődők. Szombaton a Szent István Templomban pedig hozzájuk csatlakozik Kovács Gyula órásmester is. Az esemény ingyenes, de regisztrációhoz kötött. A látogatócsoportok óránként indulnak. A szervezők azt ajánlják, aki teheti, vigyen magával távcsövet és fényképezőgépet. A templomtornyok 14 év alatt szülői felügyelettel látogathatók.

További információ és regisztráció a kiskunfélegyházi Tourinform irodában kérhető személyesen vagy a 76/562-039-es telefonszámon, illetve a [email protected] e-mail címen.

V. B.
          

Kövessen minket a Facebookon is!