Program 2023. október 4. 16:30

Fekete János helytörténészre emlékeznek

Fekete János helytörténészre emlékeznek
Fekete János halálának 15. évfordulója alkalmából tart megemlékezést a Móra Ferenc Közművelődési Egyesület, Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata és a Petőfi Sándor Városi Könyvtár október 5-én, csütörtökön 15.30-kor a Felsőtemetőben. Kiskunfélegyháza jeles személyiségére Kállainé Vereb Mária, az egyesület jelenlegi elnöke emlékezik, majd megkoszorúzzák a helytörténész sírját. 

Ezt követően 17 órakor kezdődik a Hattyúházban az irodalmi szekció Fekete János-estje: válogatás a neves helytörténész Petőfihez kötődő írásaiból a tavaly megjelent Múltidéző (Fekete János helytörténeti írásaival 1988 – 2000) című könyv alapján. Összeállította és az est programját vezeti: dr Luchmann Zsuzsanna, az irodalmi szekció tagja. Közreműködnek: Fekete Beatrix, Kapus Béláné, Kisné Juhász Ilona, Seres Judit és Tóth Istvánné.
                

Kövessen minket a Facebookon is!