Sport 2014. december 7. 14:50

Közel került a döntőhöz az Astra

Közel került a döntőhöz az Astra
Magabiztos, négygólos előnnyel várhatja a női futsal Magyar Kupa elődöntőjének visszavágóját az Astra Kiskunfélegyháza HFC, mely a párharc első mérkőzésén 6-2-re múlta felül a Tolna- Mözs csapatát. Az együttesre címvédőként a Győri ETO, vagy a Hajdúböszörmény várhat a fináléban.

 

A mérkőzést Dikanová Dominika révén gyors góllal kezdte az Astra, majd az első játékrészben Dombai Nagy Anett és Szabó Boglárka is betalált. (0-3)

 
A fordulás után továbbra is lendületben maradt az együttes, Szabó Boglárka újabb góljával négyre nőtt a különbség. (0-4)
A hazaiak az utolsó 10 percben kétszer is betaláltak, de Dombai Nagy Anett révén az Astra sem késett a válasszal, így megmaradt az előny. (2-6)
 
A női futsal Magyar Kupa elődöntőjének visszavágóját a tervek szerint január elején rendezik meg. 
 

Női futsal Magyar Kupa

Tolna-Mözs - Astra HFC (0-3) 2-6

gólszerzők: 31. p. Varga Adél, 36. p. Hodován Edit ill. 2. p. Dikanová Dominika, 12. p. Dombai Nagy Anett, 17. p. Szabó Boglárka, 27. p. Szabó Boglárka, 35. p. Dombai Nagy Anett, 39. p. Dombai Nagy Anett 

 

Kövessen minket a Facebookon is!