Helyi hírek 2014. december 9. 12:20

Karácsonyi mézeskalács meseváros kiállítás

Képgaléria
Karácsonyi mézeskalács meseváros kiállítás
December 20-ig látogatható a kiállítás a Kiskun Múzeum épületében. Ugyancsak ezen időpontig lehet jótékony célú tombolát vásárolni a múzeumban, a művelődési központban, a könyvtárban és a Tourinform Irodában.

A támogatói tombola ára: 500 forint. A jótékonysági tombolahúzásra és a mézeskalács házikók kisorsolására december 20-án, 17 órakor, a negyedik adventi gyertya meggyújtását követően kerül sor.
A befolyt összeget fejlesztő és szabadidős játékok vásárlására fordítják a Kapocs Szociális, Gyermekvédelmi és Egészségügyi Intézmény Családok Átmeneti Otthona és a Kiskunfélegyházi Napköziotthonos Óvoda intézményeiben lévő gyermekek számára, valamint népi játékok vásárlására a Múzeumi Játszóház családi programjaihoz.

 

Kövessen minket a Facebookon is!