Gyenes Attila 2023. november 8. 10:00

Újabb fejlesztés a 3-as választókörzetben

Újabb fejlesztés a 3-as választókörzetben
Szilárd járdaburkolatot alakítottak ki és akadálymentesítették a Dankó Pista és a Mezősi Károly utca sarkát.– A körzetben élők igényei alapján folyamatosan újítjuk a járdákat. Az előző évben sikerült a Dózsa utca és a Halasi út sarkát felújítani, november első hetére pedig elkészült a Dankó Pista és a Mezősi Károly utca sarka is. Új út-járda összeköttetést építettek ki, mivel korábban itt nem volt szilárd burkolat – tudtuk meg Gyenes Attilától, a 3-as választókörzet önkormányzati képviselőjétől. Hangsúlyozta azt is, hogy a szükséges helyeken folyamatosan újítják és építik ki a szilárd burkolatot és lehetőség szerint a csapadékvíz-elvezetést is. Az új burkolat kiépítése közmunkaprogramban valósult meg.– A fejlesztési igényeket folyamatosan jelezzük, és mindennek örülünk, ami megvalósul, így szép lassan a körzetben gyakorlatilag mindenütt át lehet kelni az úton gyalogosan is és akadálymentesítve is – tette hozzá a képviselő.

G. E.
              

Kövessen minket a Facebookon is!