Helyi hírek 2014. december 9. 19:35

Hogyan legyünk sikeres pályázók?

Képgaléria
Hogyan legyünk sikeres pályázók?
Az elkövetkező időszak uniós és hazai pályázati lehetőségeiről, valamint a sikeres pályázás módszertanáról tájékoztatták a félegyházi civil szervezetek képviselőit december 8-án. Az Ipartestület székházában megtartott tanácskozáson Molnár Elvira a Civil Információs Centrum megyei irodájának vezetője és Huber Helga szakértő mondta el az érdeklődőknek, hogy milyen feltételei vannak annak, hogy támogatással valósíthassák meg elképzeléseiket.

A pályázati lehetőségekkel élni akaró civil szervezetek megismerhették a már elérhető, és a várható pályázati kiírásokat. Ami ennél is fontosabb volt a résztvevők számára, hogy a támogatási kérelmek benyújtásának részleteiről alapos tájékoztatást kaphattak. Megtudhatták, hogy milyen tartalmi és formai részletekre kell ügyelni a pályázat elkészítésekor. Milyen módosítási lehetőségek adódnak, és hogyan kell elkészíteni az elszámolást ahhoz, hogy hozzájussanak az elnyert pályázati pénzhez. Molnár Elvira elmondta, hogy a Civil Információs Centrum bármikor, bármely szervezetnek rendelkezésére áll, hogy ingyenes segítséget nyújtson a pályázati szakasz teljes időszakában. Arról is beszámolt, hogy tervezik egy félegyházi iroda kialakítását, ahol legalább havi egy alkalommal az érdeklődők rendelkezésére tudnak állni.

s-r

Kövessen minket a Facebookon is!