Helyi hírek 2023. november 12. 10:00

A Szent István Templom hírei

A Szent István Templom hírei
Évközi 32. vasárnap – 2023. november 12.

1. Most vasárnap délután 4 órakor kezdődik a Rózsafüzér-társulat találkozója a templomban.

2. November 14-én, kedden este a szentmise után bibliaóra lesz a közösségi házban, ahová szeretettel várnak mindenkit.

3. Önkéntes beteglátogatókat toboroz a Kalocsa-kecskeméti Főegyházmegye Kórházlelkészi Szolgálata. Részletes tudnivalók a templomi hirdetőtáblán olvashatóak.

4. A templom karitász csoportja karácsonyi tartósélelmiszer-gyűjtést tart a kiskunfélegyházi TESCO Áruházban november 17-én, pénteken 11 és 18, november 18-án, szombaton 9 és 17, november 19-én, vasárnap pedig 9 és 17 óra között. Tisztelettel kérik, aki tud, adományával segítse az egyházközség területén élő szociálisan rászoruló embereket. Segítésüket ezúton is megköszönik.

5. 2024 tavaszán bérmálás lesz a templomban. Várják azoknak a középiskolásoknak a jelentkezését, akik bérmálkozni szeretnének. Érdeklődni és jelentkezni lehet a hitoktatóknál.

6. Jövő évi kalendáriumok, falinaptárak és karácsonyi képeslapok vásárolhatóak a plébánián és a sekrestyében.

7. Kérik a kedves hívek, hogy ha anyagi lehetőségük engedi, fizessék be az egyházi adót vagy a Plébánián vagy a templomi újságos asztalon lévő csekken. Az egyházi adó összege aktív dolgozók esetén 7000, nyugdíjasoknak 5000 forint évente. Isten fizesse meg anyagi hozzájárulásukat!
                       

Kövessen minket a Facebookon is!