Helyi hírek 2023. november 12. 06:00

Márton-napi családi délutánt tartottak a művelődési központban

Képgaléria
Márton-napi családi délutánt tartottak a művelődési központban
Márton-napi családi délutánt tartottak a kiskunfélegyházi Móra Ferenc Művelődési Központban, november 11-én. Az évek óta népszerű rendezvényre ezúttal is sok család volt kíváncsi, akik közösen festhettek, színezhettek, miközben jókat beszélgettek, így kiszakadva néhány órára a hétköznapi körforgásból. A kellemes hangulatú esemény részleteiről Almási Emerencia, az intézmény munkatársa számolt be.

– A mai nap a művelődési központ és a Félegyházi Grafikai Kör szervezésében valósult meg. A gyerekeket kézműves foglalkozásokkal és a Fabula Bábszínház Mazsola és Tádé című bábelőadásával vártuk. A gyerekek libás kifestőket kaptak, kartonra ragaszthattak, festhettek. Nagyon jól sikerült ez az alkalom is.

V. B. 
            

Kövessen minket a Facebookon is!