Sport 2023. november 21. 06:00

Utánpótlás-csapatbajnokságon szerepeltek a félegyháziak

Utánpótlás-csapatbajnokságon szerepeltek a félegyháziak
Szigetváron rendezték az U15-ös fiú és a női utánpótlás-csapatbajnokságot az elmúlt hétvégén. Szombaton kötöttfogásban állt szőnyegre a főleg fiatalokból álló csapat és hat mérkőzésből négyet megnyertek, ezzel az ötödik helyen végeztek.A csapat tagjai: Bárány-Almási Tamás, Hideg Balázs, Kiss Géza, Makra Benjámin, Nagy Máté, Tapodi Norbert, valamint Korondról Fülöp Kristóf, Kacsó Ábel, Moldován Vencel és Nagy Tamás.Vasárnap a lányoknak öt mérkőzésből négyet megnyerve sikerült a bronzérmet megszerezniük. A csapat tagjai: Fekete Hanna, Kiss Henrietta, Páli Éva, Tapodi Zsófia és két vendégjátékos, akiket a szabályok szerint kölcsönkértünk: Balázs Éda Diósgyőrből és Németh Szonja Pestszentimréről.
                       

Kövessen minket a Facebookon is!