Sport 2023. november 21. 17:30

Csapatbajnokságon jártak a félegyházi karatékák

Képgaléria
Csapatbajnokságon jártak a félegyházi karatékák
November 18-án, szombaton, Jászberényben rendezték meg a DREAM CUP WORLD elnevezésű karateversenyt. A családias, barátságos hangulatú eseményen – amelyet a budapesti Stabilitás Sport Klub szervezett – három csapattal vett részt a Kiskunfélegyházi Kyokushin Kumite SE. A versenyzők és a felkészítő edzők méltán lehetnek büszkék magukra. A tornán először mozgássérült sportolók mutatkoztak be, ezután pedig a kyokushin karatékái léptek a tatamira – számolt be közösségi oldalán Sensei Kurucz László, 3 danos mester.

Résztvevők Félegyházáról:

OKKH Kumite csapat
Balogh Szimonetta
Szanik Dániel
Kurucz László Botond

OKKH Genbu Dojo Kata csapat
Szikszai Réka
Bránya József
Kurucz László Botond

OKKH Kata csapat
Sárói-Szabó Hetti
Óvári Lianna
Magda Molli

Szervezetüket három bíró képviselte: Shihan Lázár Tibor, Sensei Vincze Bandi Ferenc és Senpai Mór Csaba.

Felkészítő edzők: Shihan Lázár Tibor, Sensei Szanyi Attila és Senpai Szabó Ferenc.

                  

Kövessen minket a Facebookon is!