Program 2023. november 22. 12:00

Jótékonysági koncertet szerveznek a művelődési központban

Jótékonysági koncertet szerveznek a művelődési központban
Jótékonysági koncertet szerveznek november 24-én, pénteken 18 órai kezdettel a kiskunfélegyházi Móra Ferenc Művelődési Központban. A Remény Jótékonysági Koncertet a HumanumSalma Humanitárius Közhasznú Alapítvány szervezi egy félárván maradt család megsegítésére. Az esten fellép: Bebe, Makrai Pál, Szabó Gergely, Gór-Nagy Era, Szabó Richárd, Égei Enikő, Győrvári Leslie, Gábor Péter Yeti, a házigazda pedig Gabal Awad Jack lesz.

A jegyek a művelődési központban és a Tourinform irodában elővételben kaphatók az eseményre, de a helyszínen is megvásárolhatók a koncert előtt. Ha valaki távolról szeretne hozzájárulni a koncert sikeréhez, megteheti a HumanumSalma Humanitárius Közhasznú Alapítvány 51700090-10018747-es számlaszámára történő utalással, a “Remény” jeligével a megjegyzés rovatban.

V. B.
              

Kövessen minket a Facebookon is!