Helyi hírek 2023. november 27. 08:00

Idén is karácsonyi játék- és könyvadománygyűjtés a könyvtárban

Idén is karácsonyi játék- és könyvadománygyűjtés a könyvtárban
A Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Városi Könyvtár idén is gyűjti azokat a jó állapotú játékokat és könyveket, amik rászoruló családok karácsonyát tehetik szebbé. Az adományokat december 9-éig várják.

A városi könyvtár hosszú évek óta teszi közzé karácsonyi játék és könyvgyűjtési felhívását. Az összegyűjtött ajándékokkal minden évben több mint száz család karácsonyát teszik szebbé.A felajánlott ajándékokat, jó állapotú játékokat és gyermekkönyveket a könyvtár munkatársai szortírozzák szét és dobozolják be, majd a Szociális és Közfoglalkoztatási Osztály munkatársai juttatják el az ünnepek előtt azon családokhoz, akik rendszeres gyermekvédelmi támogatásban részesülnek. A kezdeményezéshez egyéni és intézményi szinten is lehet csatlakozni. Az adományokat december 9-éig a könyvtár nyitvatartási idejében lehet leadni.

                

Kövessen minket a Facebookon is!