Sport 2023. november 26. 16:00

Éremhalmozó félegyházi karatékák

Képgaléria
Éremhalmozó félegyházi karatékák
Győrben, a Dana Cup Nyílt Nemzetközi Knock Down Kyokushin Karateversenyen vettek részt a Kiskunfélegyházi Kyokushin Kumite SE versenyzői, november 25-én. A megmérettetésen 10 ország (Svájc, Románia, Szlovákia, Németország, Japán, Spanyolország, Hollandia, Ausztria, Ukrajna, Magyarország) 281 indulója vett részt. Szervezetük 18 versenyzővel és 11 bíróval képviseltette magát a nyílt Európa-kupán. Sensei Kurucz László 3 danos mester a közösségi oldalán közzétett posztban kiválónak értékelte a versenyszezont, ráadásul a félegyháziak elnyerték a legjobb bírói csapat díját.

Eredmények:

Formagyakorlatban aranyérmes lett Alács Emese és Kurucz László Botond, bronzérmes Szikszai Réka.

Küzdelemben aranyat szerzett Rácz Izmael, Torzsa Ákos, Kollát Zétény, ezüstöt Kurucz László Botond és Varga Hunor. Bronzérmet harcolt ki magának Varga Zsombor, Szanik Dániel, Sárói-Szabó Hetti, Galambos Viktor, Tarsoly Norbert, Potra Zsombor, Rácz Béla, Szalai Brendon és Varjú Csaba.


Edzők: Sensei Szecsei Szilárd, Sensei Gyenes Sándor és Senpai Rékasi-Nagy Bence.

Bírók: Sensei Elhardt Péter, Sensei Vincze Bandi Ferenc, Sensei Lakó Zoltán, Sensei Kurucz László, Sensei Rádi János, Senpai Barta Péter, Senpai Mészáros Endre, Senpai Czibolya Csaba, Senpai Ajtai Bernadett, Senpai Vaskó Tamás és Senpai Ágoston Ádám.

                    

Kövessen minket a Facebookon is!