Sport 2023. november 30. 15:00

Őszi Koppány eredmények

Tiszaföldváron versenyeztek az Aranyhegy Íjászok által szervezett történelmi íjászversenyen a Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző Sportegyesület tagjai, október 14-én. Az eseményt az Életfa-ligetben tartották 15 célon, 2 körben.

Eredmények:

Vadászreflex íjjal: Tamáskovics Gyula 1., Tóth Milán 3.,

Modern pusztai íjjal: Bicskeiné Csányi Mária 1., Szeibert Imre 2., Csatlós Norbert 8. helyezést ér el.

*  * *

November 4-én Kiss Tibor egymaga vágott neki a Foktői Extrém 3D versenynek, amely igen nagy kihívásnak számított a terepviszonyok és a kedvezőtlen időjárás miatt. Tibor rendkívül kitartóan végiglőtte a remekül megépített pályát, szakadó esőben, csúszós domboldalakról lefelé-felfelé lőve. Nagyon ügyesen, 1 mellé találattal az ötödik helyezést ért el, modern pusztai íjjal.

*  *  *

November 18-án a Koppányok népes csapata utazott Kiskundorozsmára, a Dorozsmai Íjászok Baráti Köre által szervezett Szélmalom Kupa történelmi teremversenyre.

Eredmények:

Modern pusztai íjjal: Bicskeiné Csányi Mária 1., Kövecses Zsuzsanna 4., Szeibert Imre 10., Csatlós Norbert 11. helyen végzett.

Barebow íjjal: Tóth Mihály 3 . helyezést ért el.

Vadászreflex íjjal: Tamáskovics Gyula 1., Zoboki Csenge 2., Dinnyés Gyula 2., Balanyi Sándor 2., Varga-Bene Olívia 3., Tóth Milán 8. helyen zárta a versenyt.

A Szélmalom Kupa csapatversenyében elért eredmények:

A Koppányok 1-es csapatának tagjai, Dinnyés Gyula, Balanyi Sándor, Tóth Mihály, Tamáskovics Gyula és Tóth Milán összeállításban a 3. helyet szerezte meg.

A Koppányok 2-es csapatának tagjai, Szeibert Imre, Varga-Bene Olívia, Kövecses Zsuzsanna, Csatlós Norbert, Bicskeiné Csányi Mária a 17. helyen zárta a csapatversenyt.