Helyi hírek 2023. december 7. 12:00

A városban járt a Mikulás

Képgaléria
A városban járt a Mikulás
Kicsik és nagyok közösen várták december 6-án a Mikulást a Móra Ferenc Művelődési Központban. A mesés, zenés és táncos műsor után megérkezett a várva várt Mikulás és édességgel köszönte meg a gyerekek előadását.

A mikulásváró program kezdetén Keresztes Tünde az önkormányzat kulturális referense olvasta fel Bálint Ágnes A kesztyűbőr baba című meséjét, majd a Kiskunfélegyházi Darvas Általános Iskola harmadik osztályos tanulói mutatták be A sürgős levél című zenés-táncos darabot. A gyerekek közös énekére végül megérkezett a Mikulás, kedves krampusz segítőivel, és mindenki nagy örömére édességgel jutalmazta a bátor versmondó gyerekeket.
           
G. E. 

Fotó: Fantoly Márton
               

Kövessen minket a Facebookon is!