Sport 2014. december 14. 12:30

A kecskeméti veteránok nyerték a tornát

Képgaléria
A kecskeméti veteránok nyerték a tornát
Négy csapat részvételével rendezett labdarúgó tornát december 13-án az Országos Veterán Sport Egyesület Félegyházán. A városi sportcsarnokban a félegyháziak mellett Békéscsaba, Kecskemét és Szeged öregfiúi csaptak össze. A tornát százszázalékos teljesítménnyel a kecskemétiek nyerték. Mögöttük a szegediek, a békéscsabaiak és a félegyháziak végeztek.

Eredmények:

Kecskemét – Szeged 2 – 1 (1-0)

Békéscsaba – Kiskunfélegyháza 1 – 0 (0-0)

Szeged – Békéscsaba 0-0

Kiskunfélegyháza – Kecskemét 0 – 3 (0-3)

Békéscsaba – Kecskemét 1 – 2 (0-1)

Kiskunfélegyháza – Szeged 0 – 2 (0-2)

 

A torna végeredménye:

1. Kecskemét 9 pont

2. Szeged 4 pont

3. Békéscsaba 4 pont

4. Kiskunfélegyháza 0 pont

Kövessen minket a Facebookon is!