Helyi hírek 2024. január 25. 08:00

Ismét elérhető külterületen is a Félegyházi Közlöny

Ismét elérhető külterületen is a Félegyházi Közlöny
A külterületen élők már 2021. júliusa óta nem kapják postaládájukba a Félegyházi Közlönyt, mivel a Magyar Posta ettől az időponttól megszüntette „belföldi címezetlen reklámkiadvány szolgáltatását”, ami a lap külterületi terjesztését is érintette. Az azóta eltelt években több módon próbáltuk betölteni ezt a hiányt, több-kevesebb sikerrel. Most azonban – reményeink szerint – sikerült végleges, mindenkinek előnyös megoldást találni.A kiskunfélegyházi önkormányzat segítségével elkészültek a lap biztonságos elhelyezésére alkalmas fémládák, és a mezőőrök már ki is helyezték azokat a külterületi postaládák mellé. A terjesztésben ugyancsak a Mezei Őrszolgálat segít.Nekik köszönhetően a Félegyházi Közlöny mellett a Szuperinfó is könnyen elérhető már a város külterületi részein élők számára is.

A Félegyházi Közlöny 2024 évi első száma február 16-án jelenik meg.

Fotó: Fantoly Márton
            

Kövessen minket a Facebookon is!