Helyi hírek 2024. január 22. 12:00

Több százan szórakoztak a gimnázium hagyományos bálján

Képgaléria
Több százan szórakoztak a gimnázium hagyományos bálján
Huszonharmadik alkalommal szervezték meg a Móra Ferenc Gimnázium hagyományos, jótékonysági bálját január 20-án, szombaton, a Constantinum Sportcentrumban.

A megjelenteket az est háziasszonya, Kovácsik Zita köszöntötte, majd dr. Kása Zsuzsanna igazgató szólt a megjelentekhez, kiemelve az est folyamán megjelent díszvendégeket. Örömének adott hangot, hogy idén huszonharmadik alkalommal sikerült megszervezni az eseményt, amelyhez mindenkinek jó szórakozást kívánt.

A program a Tanárok Zenekarának fellépésével folytatódott, ami megalapozta az est későbbi hangulatát. Sokan már akkor táncra perdültek, a lendület pedig szerencsére hajnalig kitartott. Az esemény további hangulatfelelőse Vecsernyés Róbert volt, a svédasztalos vacsorát a kiskunmajsai Lópofa Csárda nyújtotta.

A tombola fődíja egy kétszemélyes külföldi utazás volt, de gazdára talált még kerékpár, televízió és számos értékes nyeremény is.

Z. A.
                         

Kövessen minket a Facebookon is!