Helyi hírek 2024. február 28. 16:00

Március 1-jétől ismét várja látogatóit a Kiskun Múzeum

Március 1-jétől ismét várja látogatóit a Kiskun Múzeum
A félegyházi múzeumok jelenleg bejelentkezés útján fogadják vendégeiket. A nyári nyitvatartásra először a Kiskun Múzeum tér át, március elsején.

A Kiskun Múzeum március 1-jétől november 30-áig tart nyitva, keddtől péntekig 9 és 16 óra, szombaton 9 és 17 óra között. Hétfőn és vasárnap zárva tartanak.Tavaly decemberben a Kiskun Múzeum Petőfi Sándor Emlékháza is megújult, méltán felzárkózva a 21. század elvárásihoz mind látványban, mind tartalomban. Nyitva április 1-jétől október 31-éig kedden, csütörtökön és szombaton 9 és 13 óra között, egyéb napokon zárva tart.
A november 1. és március 31. közötti időszakban szombat, vasárnap kivételével
csak előzetes bejelentkezéssel látogatható.A Kiskun Múzeum 2021-ben felújított Móra Ferenc Emlékháza április 1-je és október 31. között tart nyitva szerdán, pénteken és szombaton 9 és 13 óra között, egyéb napokon zárva tart.
A november 1. és március 31. közötti időszakban szombat, vasárnap kivételével csak előzetes bejelentkezéssel látogatható.


Kapcsolat:
Cím: 6100 Kiskunfélegyháza, Dr. Holló Lajos u. 9.
Tel.: +36/76/461-468
E-mail: [email protected]

               

Kövessen minket a Facebookon is!