Hirdetmények 2024. február 9. 08:00

Újra meg kell váltani a lejárt sírhelyeket

Újra meg kell váltani a lejárt sírhelyeket
A Félegyházi Városfenntartó Nonprofit Kft. Temetkezési részlege értesíti a lakosságot, hogy Kiskunfélegyháza köztemetőiben a január 15-i kimutatás szerint lejárt sírhelyek listája az alábbi helyszíneken tekinthető meg.

Felsőtemető ügyfélszolgálati iroda,

Alsótemető portaépület,

Polgármesteri hivatal ügyfélszolgálata,

Szent István Templom parókia,

Sarlós Boldogasszony Templom.

A lejárt sírokra levehető, síremlékeket nem rongáló, felhívó matricákat helyeztek ki. Kérik az érintetteket, hogy a lejárt sírhelyek újraváltásáról legkésőbb június 30-áig szíveskedjenek gondoskodni. Amennyiben a lejárt sírhelyek újraváltása nem történik meg, úgy a temetési hely feletti rendelkezési jog megszűnik, és a sírhelyeket felszámolják, értékesítik. 

További információ kérhető a Felsőtemető ügyfélszolgálati irodájában Kiskunfélegyházán, a Nádasdy u. 16. szám alatt, illetve telefonon, a +36 76 462-653-as számon.

A Félegyházi Városfenntartó Nonprofit kft. temetkezési részlege kéri a lakosságot, hogy kísérjék figyelemmel a kihelyezett felhívásokat, és értesítsék erről az ismerős családokat.
            

Kövessen minket a Facebookon is!