Program 2024. február 1. 18:00

A szerelem útja: egy kalandtúra, ami összeköt

A szerelem útja: egy kalandtúra, ami összeköt
A Házasság Hete programsorozat részeként a kiskunfélegyházi Móra Ferenc Művelődési Központ egy különleges kalandtúrára hívja a párokat február 3-án, szombaton 14 és 17 óra között. A résztvevőknek a város öt híres helyszínén játékos feladatokat kell közösen megoldaniuk, miközben felidézhetik szerelmük történetét.

A Párok Útja nemcsak a friss szerelmeseknek szól, hanem a több éve együtt élő párok és házastársak is csatlakozhatnak a különleges városbejáráshoz, amely során öt belvárosi állomást – a Petőfi-tér, a Sarlós Boldogasszony Templom, a Móra-tér, a Nepomuki Szent János-tér és a Móra Ferenc Művelődési Központ – kell meglátogatniuk. A túra végén, 17 órakor a Móra Ferenc Művelődési Központban minden pár egy sorsoláson vehet részt, ahol értékes ajándékokat nyerhetnek.

További tájékoztatás Almási Emerenciától kérhető a 76/466-843-as telefonszámon.

V. B.
            

Kövessen minket a Facebookon is!