Program 2024. február 2. 10:00

Városi farsang és télűzés Kiskunfélegyházán

Városi farsang és télűzés Kiskunfélegyházán
Február 10-én, szombaton tartják meg a már hagyományos Télűző Városi Farsangot. Az esemény Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata és a Móra Ferenc Művelődési Központ közös szervezésben valósul meg.

Borítókép: archív – 2023
Fotó: Fantoly Márton
A hagyományos jelmezes felvonulás 15 órától kezdődik a Kossuth utcán, amely
zenebonával, tánccal és játékos történetekkel várja a kicsiket és a nagyokat. Gyülekező 14:45-től a Kossuth ABC-nél. Ezt követően télboszorka-táncoltatás és -égetés lesz a Petőfi-téren. A jó hangulatról a Langaléta Garabonciások és a Padkaporos Táncegyüttes tagjai gondoskodnak. A szervezők (elsősorban jelmezben) minden érdeklődőt szeretettel várnak.
                 

Kövessen minket a Facebookon is!