Helyi hírek 2024. február 8. 06:00

A város összes általános iskolája képviseltette magát a Móra-felolvasó délelőttön

Képgaléria
A város összes általános iskolája képviseltette magát a Móra-felolvasó délelőttön
Mind a nyolc általános iskola képviseltette magát a február 7-ei Móra-felolvasó délelőttön. A Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Városi Könyvtárban rendezett eseményre a 7-8. osztályos diákokat és tanáraikat várták. Ezúttal azt kérték a gyerekektől, hogy Móra Ferenc Úri kalap című kötetéből olvassanak fel részleteket, ezzel kitöltve a rendelkezésükre álló 25 percet.

– 215 felsős diák vett részt a programunkon, akik közül 68 fő olvasott fel az Úri kalap című műből. A résztvevők emléklapot, Móra-séta szórólapot és egy Móra-szobrot ábrázoló képeslapot kaptak. Az ajándékokat Kapus Béláné és Laczkóné dr. Szabó Klára örökös tiszteletbeli elnökök adták át az iskolák
számára – osztott meg további részleteket Kállainé Vereb Mária, a Móra Ferenc Közművelődési Egyesület elnöke.

V. B.
         
Fotó: Fantoly Márton 
            

Kövessen minket a Facebookon is!