Helyi hírek 2024. február 8. 12:00

Idejük sem maradt elrejteni a kábítószert a félegyházi drogterjesztőknek – videóval

Idejük sem maradt elrejteni a kábítószert a félegyházi drogterjesztőknek – videóval
Egyszerre két helyszínen csaptak le a kiskunfélegyházi rendőrök.

A kiskunfélegyházi nyomozóknak olyan információ jutott birtokába, amely szerint két férfi kábítószert árul a városban. Miután ez beigazolódott, egy több hónapos nyomozás következett, és február 7-én,  hajnalban a főkapitányság Hírös kommandósaival egyszerre két helyszínen csaptak le. Az akcióban elfogták a két férfit, akiknek arra sem volt idejük, hogy megszabaduljanak a kábítószertől, amit a kutatáskor találtak meg a nyomozók. Ezenfelül a terjesztéshez szükséges eszközöket és pénzt is lefoglaltak.

A párosról az eljárás során az is kiderült, hogy bár önállóan terjesztették a drogot, néha – készlethiány esetén – egymástól vásároltak anyagot.

A párost kábítószer-kereskedelem miatt vették őrizetbe, és kezdeményezték letartóztatásukat – adta hírül a police.hu.

Az elfogásról készült videó ide kattintva nézhető meg.
                  

Kövessen minket a Facebookon is!