Helyi hírek 2024. február 9. 14:00

Farsangi mulatság a Mezgében

Képgaléria
Farsangi mulatság a Mezgében
Farsangi mulatságot rendeztek február 7-én, szerdán a Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégiumban. Az esemény részleteiről Rózsa Pál, az intézmény igazgatója számolt be.

– Iskolánkban hosszú évek óta hagyomány a farsangi mulatság megszervezése. Az eseményre több mint 150 diák és tanár készült nagy lelkesedéssel. Bár a táncos előadásokat nem tettük kötelezővé, mégis számos osztály úgy döntött, hogy ezzel teszik színesebbé a műsorukat. A háromtagú zsűri mind csoportos, mind egyéni kategóriában hirdetett eredményt, így az osztályoknak lehetőségük nyílt a koreografált programokkal kitűnni. Minden jelmezes résztvevő jutalmul egy extra csokis farsangi fánkot kapott. Azt hiszem, a nap élményeit George Bernard Shaw alábbi idézete jellemzi leginkább: "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

V. B.
        

Kövessen minket a Facebookon is!