Sport 2024. február 12. 10:00

Félegyházi rövidpályás szenior országos bajnokok

Félegyházi rövidpályás szenior országos bajnokok
Február 10-én és 11-én, Százhalombattán rendezték meg a Rövidpályás Szenior Országos Úszóbajnokságot, amelyen a Kiskun Vízi és Szabadidő SE nyolc taggal vett részt a bajnokságon, jó szerepléssel – mondta el lapunknak Ónodi László csapattag.Eredmények: 10 arany-, 4 ezüst- és 10 bronzérem. Az aranyérmesek rövidpályás országos bajnokok lettek!

Sebők János továbbra is kiváló formában van, hiszen 9 arany- és 2 ezüstémet tudhat magáénak.

Barta Tibor szintén országos bajnok.

Simon Géza 2 ezüst- és 3 bronzérmet nyert. Ónodi László , Urbán Tamás, Ladányi Endréné és Buzder Lantos Erzsébet 1-1 bronzérmet gyűjtött be.

Csenki Klára 2 bronzéremmel lett gazdagabb.
           

Kövessen minket a Facebookon is!