Sport 2024. február 16. 14:00

Versenyzéssel űzik a telet a Koppányok

Február 10-én Miskére utazott a Koppányok 5 fős csapata, a Foktői Éjsólyom Sport és Kulturális Egyesület által szervezett 3 dimenziós teremíjász versenyre. Az eseménynek a Miskei Sportcsarnok adott otthont. A 12 lőállásos pályán, a 3D állatcélokat többségében 20 méter körüli távolságra helyezték ki, amelyekre 2 körben kellett lőni.

Eredmények:
Modern pusztai íjjal: Bicskeiné Csányi Mária 1., Kiss Tibor 3., Szeibert Imre 4., Csatlós Norbert 6. helyen végzett.
Vadászreflex íjjal: Tóth Milán 3. helyezést ért el.

Február 11-én Fekete Boglárka Pestszentimrén versenyzett, a Kastély Kupa IFAA versenyen, amely egy 3 részből álló sorozat utolsó fordulója volt. A versenyt a Kastélydombi SE szervezte. Boglárka a fiatal felnőtt kategóriában lőtt, tradícionális reflex kategóriában. A megmérettetésen 18 méterre kihelyezett 40x40 cm-es lőlapokra kellett lőni, 2x6 körben, körönként öt vesszővel.  Boglárka az első helyet szerezte meg ezen e versenyen.